Załóż konto, by móc korzystać z kursów i testów!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Masz już konto? Zaloguj się

 

Open Your Mind

"Już niedługo ludzie na całym świecie będą mogli uczestniczyć w najlepszych
kursach prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli."

Bill Gates


Każdy z nas intuicyjnie dostrzega zalety samodzielnego kształcenia się przy pomocy komputera. Podstawową zasadą e-learningu, lapidarnie opisującą te korzyści, jest tzw. zasada 3xJ:

Just for me - dokładnie dla mnie

zasada ta zakłada przekazywanie Tobie, jako uczestnikowi kursu e-learningowego wiedzy  jak najbardziej spersonalizowanej, odpowiadającej dokładnie na Twoje indywidualne potrzeby i preferencje. Just for me learning może się przejawiać np. poprzez automatyczne dopasowywanie się materiału (interaktywność) do wiedzy konkretnego ucznia, w taki sposób aby uzupełnić jego braki. Kursant uczy się we własnym tempie, może powtórzyć dowolny materiał ile razy zechce, zawsze może sobie zrobić przerwę w nauce.

 Just in time - dokładnie we właściwym czasie 

podstawowa zasada e-learningu zakładająca, że kurs e-learningowy powinien być dostępny dla Ciebie cały czas, tak abyś miał do niego nieograniczony dostęp, abyś mógł po niego sięgać dokładnie wtedy, gdy potrzebujesz zawartej w nim wiedzy. Możesz uczyć się kiedy chcesz  i gdzie chcesz – masz nieograniczony dostęp do platformy z każdego miejsca na świecie.

 

Just enough  - dokładnie tyle ile potrzeba

jeden z postulatów e-learningu stanowiący, że w trakcie kursu powinieneś pozyskać minimum wiedzy, która jest Ci niezbędna a zarazem wystarczająca do zrealizowania programu. Jako kursant uczysz się tylko tego, czego jeszcze nie wiesz. Masz do wyboru szkolenia z różnych dziedzin, które są ciągle uaktualniane i poszerzane, a każde szkolenie jest interesujące dzięki dużej zawartości multimediów.


Realizację wszystkich powyższych postulatów zapewni Ci Multimedialna Platforma Szkoleniowa Open Horizon.

 

dla twórców treści | dla firm i centrów szkoleniowych | dla szkół i uczelni

Dowiedz się więcej: Dlaczego warto?