Załóż konto, by móc korzystać z kursów i testów!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Masz już konto? Zaloguj się

 

Ucz się nowocześnie! Korzystaj z możliwości Platformy Szkoleniowej Open Horizon

Korzyści dla Uczniów i Kursantów

Warto abyś skorzystał z Multimedialnej Platformy Szkoleniowej Open Horizon, bo da Ci ona możliwość zgłębiania wiedzy w atrakcyjnej formie, w zakresie i tempie, który wybierzesz.  Warto, bo będziesz się uczył kiedy zechcesz i jak długo zechcesz. Warto, bo możesz uczyć się  z miejsca, w którym jesteś, w którym będzie Ci najwygodniej.

Korzyści dla Autorów i Twórców

Jeśli chcesz podzielić się swoją wiedzą, warto abyś skorzystał z mozliwości jakie daje Ci Platforma Open Horizon, warto bo e-Kreator Platformy pomoże Ci stworzyć atrakcyjne multimedialne slajdy, powiązać je w tematy, działy oraz stworzyć rozbudowane kursy i testy. Warto, bo w łatwy sposób przedstawisz swoje kursy wszystkim chętnym, którzy z nich chcą skorzystać. Warto, bo Platforma umożliwi Ci sprzedaż Twojej cennej wiedzy innym.

Korzyści dla Firm i Centrów Szkoleniowych

Jeśli jesteś managerem firmy lub centrum szkoleniowego i chcesz mieć dobrze wyszkolony personel, warto, abyś skorzystał z możliwości hermetycznego wydzielenia przestrzeni Platformy Open Horizon dla Twojej firmy. Warto, bo na niej stworzysz grupy szkoleniowe zgodne ze strukturą poziomą i/lub pionową oraz swoim planem szkoleń. Warto, bo każdej grupie w indywidualny sposób przydzielisz kursy i testy do zaliczenia w zdefiniowanym przez Ciebie czasie subskrypcji. Warto, bo możesz na bieżąco obserwować postępy w nauce wszystkich szkolonych pracowników za pomocą licznych statystyk i zestawień.

Korzyści dla Szkół i Uczelni

Jeśli jesteś nauczycielem w gimnazjum, liceum lub nauczycielem akademickim i chcesz mieć możliwość kształcenia uczniów/ studentów on-line, warto, abyś skorzystał z możliwości hermetycznego wydzielenia przestrzeni Platformy Open Horizon dla Twojej szkoły lub uczelni. Warto, bo na niej stworzysz grupy uczniów lub studentów zgodne ze strukturą szkoły lub uczelni oraz obowiazujacym programem nauczania. Warto, bo każdej grupie w indywidualny sposób przydzielisz lekcje, ćwiczenia i wykłady do zaliczenia w zdefiniowanym przez Ciebie czasie subskrypcji. Warto, bo możesz na bieżąco obserwować postępy w nauce wszystkich uczniów i studentów za pomocą licznych statystyk i zestawień.

 

dla uczniów i kursantów | dla twórców treści | dla firm i centrów szkoleniowych | dla szkół i uczelni

 

Dowiedz się więcej: Multimedia w e-learningu