Nasze usługi

Na zlecenie Organizatorów Open Horizon zapewni potrzebną technologię i obsługę telewizyjną festiwali, koncertów i innych wydarzeń popularyzujących kulturę. Zapewnimy spójną i kompletną oprawę wizualną, zestaw mobilnego sprzętu oraz profesjonalną ekipę realizacyjną.

Bezpośrednia transmisja live tv do internetu

Open Horizon oferuje usługę bezpośredniej transmisji programu telewizyjnego do sieci internet 'na żywo' z konferencji, kongresów, koncertów i innych wydarzeń. Zapewnimy potrzebną technologię, wydajny serwer mediów oraz profesjonalna ekipę realizacyjną. Oferujemy konfigurowany dostęp do transmisji; może on być otwarty (dla wszystkich chętnych), monetyzowany (transakcją payU.pl) lub korporacyjny (poprzez kod dostepowy).

Produkcja programów telewizyjnych

Open Horizon zapewni produkcję i obsługę telewizyjną wydarzeń kulturalnych, w szczególności koncertów. Zależnie od wymagań Klienta, nasze ekipy zrealizują i zarejestrują materiał w jakości HD, a następnie na etapie postprodukcji przygotują taki materiał do emisji w wybranej stacji telewizyjnej i/lub do tłoczenia płyty DVD i Blu-ray.

Produkcja filmów

Jednym z celów naszej firmy jest tworzenie multimedialnych narzędzi wspierających szkolenia i doskonalenie umiejętności, w szczególności zaś wsparcie procesów e-learnigu. Produkujemy filmy szkoleniowe o zróżnicowanych scenariuszach i stopniu komplikacji: od prostych rejestracji wykładów, poprzez rejestrację debat i dyskusji panelowych, produkcję filmów dokumentujących ciekawe doświadczenia i eksperymenty.

Open Horizon we współpracy z wyspecjalizowanym studiem oferuje produkcję, post-produkcję filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Całość procesu: od akwizycji materiału do authoringu DVD lub Blu-Ray prowadzona jest w broadcastowej jakości XDCAM HD akceptowanej przez wszystkie stacje telewizyjne.

Wydawnictwo Multimediów

Open Horizon prowadzi również na zlecenie Klienta działalność wydawniczą, w szczególności na rynku multimediów. Wg dostarczonych założeń i projektów przygotujemy do wprowadzenia do obrotu materiały audiowizualne, multimedialne a także materiały w formie elektronicznej do obrotu w internecie.