Środowisko pracy Twórcy na Platformie Open Horizon

 

Multimedialna Platforma Open Horizon udostępnia Ci jako Twórcy kompletne środowisko do budowy jednostek edukacyjnych: kursów, kursów z testami i samodzielnych testów, które po opracowaniu będziesz mógł publikować bezpłatnie lub odpłatnie w przestrzeni społecznościowej.

Ekran startowy panelu Twórcy informuje Cię o ilości Twoich kursów, zarówno tych, które już opublikowałeś, jak i tych, nad którymi pracujesz.

W panelu "Kursy i testy" możesz rozpocząć pracę nad nową jednostką oraz przełączać się pomiędzy folderami kursów opublikowanych lub kursów nieopublikowanych. 

Panel "Materiały" oferuje Ci dostęp do Twojego katalogu plików, gdzie możesz przechowywać elementy składowe Twoich kursów (tzw. komponenty) w pre-definiowanych podkatalogach na poszczególne typy multimediów. Panel oferuje Ci również opcję najbardziej prostej formy Tworzenia kursów poprzez import Twojej prezentacji przygotowanej w MS Power Point (musisz ją uprzednio zapisać jako folder obrazów jpg). Jako doświadczony Twórca tym miejscu możesz także wystawić na sprzedaż nie tylko kursy, ale również ich elementy składowe - komponenty.

Następny panel ułatwi Ci zapoznanie się z informacją zwrotną od Kursantów: z ocenami i komentarzami Twoich kursów oraz ich skomentowanie.

Ostatni panel koordynuje Twoje rozliczenia z Nabywcami Twoich kursów i operatorem Platformy.

 

dla uczniów i kursantów | dla firm i centrów szkoleniowych | dla szkół i uczelni

 

Dowiedz się więcej: Struktura kursu